Huvudkontor

Veteranpoolen startade i Kungsbacka november 2007 och huvudkontoret ligger fortfarande kvar här. Är du nyfiken på vad vi gör? Har du frågor eller funderingar? Kontakta gärna oss. Ring, mejla eller skicka ett gammalt hederligt brev. Eller kom och fika med oss. Kaffet står alltid på.

Veteranpoolen AB
Hantverksgatan 30
434 42 Kungsbacka
Telefon: 020-350 355
Organisationsnummer: 556905-1070

Är du intresserad av att bli franchisetagare? Klicka här

Vår personal

Mats

Mats Claesson
Vd

Tel: 0300-77 001
mats.claesson@veteranpoolen.se

Anna-Carin Ask
Personalansvarig

Tel: 0300-68 77 85
anna-carin.ask@veteranpoolen.se

Jacob Almstedt
Försäljning & partnerskap

Tel: 0705-75 81 60
jacob.almstedt@veteranpoolen.se

Eric Löfström
Tillväxt & produktion

Tel: 0702-74 20 67
eric.lofstrom@veteranpoolen.se

Gustav Jakobsson
Marknadsansvarig

Tel: 0707-57 68 65
gustav.jakobsson@veteranpoolen.se

Karin Högman
Marknad

Tel: 0708-961 961
karin.hogman@veteranpoolen.se

Monica Wistrand
Support

Tel: 0300-707 24
monica.wistrand@veteranpoolen.se

Gitte Nicolaisen
Support

Tel: 0300-707 27
gitte.nicolaisen@veteranpoolen.se

Richard Lindström
Ekonomiansvarig

Tel: 0300 68 77 87
richard.lindstrom@veteranpoolen.se

Else-Beth Alstersjö
Ekonomi

Tel: 0300-68 77 84
Servicetelefon: 0300-137 70
ekonomi@veteranpoolen.se

Lena Ahrenberg
Ekonomi

Tel: 0300-68 77 83
lena.ahrenberg@veteranpoolen.se

Anna J

Anna Johannesson
Etablering

Tel: 0707-71 65 84
etablering@veteranpoolen.se

Annika Fröjd
Ekonomi

annika.frojd@veteranpoolen.se

Vår styrelse

Patrik Torkelson
Styrelseordförande

Mats Claesson
VD

Eva-Karin Dahl
Ledamot

Paul Rönnberg
Ledamot